Jakie okulary przeciwsłoneczne Marc Jacobs są obecnie w modzie?

Wiele osób wybierając okulary przeciwsłoneczne Marc Jacobs zwraca uwagę nie tylko na wygodę i właściwości użytkowe, ale również na aspekty wizualne. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które modele okularów przeciwsłonecznych cieszą się obecnie największym zainteresowaniem.

Moda na lustrzanki i pilotki

Wiele osób wybierając okulary przeciwsłoneczne Marc Jacobs zwraca uwagę nie tylko na wygodę i właściwości użytkowe, ale również na aspekty wizualne

Na półkach sklepowych królują przede wszystkim lustrzanki w których soczewki przypominają lustra. Do wyboru jest wiele ciekawych kształtów i wersji kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli chodzi o pilotki to mowa tutaj oczywiście o popularnych aviatorach, które po dłuższej przerwie powróciły do mody. Cienkie oprawy drutowane są doskonałym wyborem nie tylko dla panów, ale również dla kobiet. Soczewki pilotek do złudzenia przypominają krople wody w bardzo cienkim obramowaniu. Godne polecenia są przede wszystkim okulary przeciwsłoneczne Marc Jacobs z podwójnym mostkiem.

Lenonki i okulary typu kocie oczy

Lenonki wyróżniają się okrągłym kształtem, dzięki któremu okulary są bardzo twarzowe. Dla młodych kobiet zdecydowanie najlepszym wyborem są uwodzicielskie okulary przeciwsłoneczne typu kocie oczy. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej kobiecych modeli. Panie wybierają nie tylko okulary w wersjach słonecznych, ale również klasyczne okulary korekcyjne. Smukłe i płynnie zaokrąglone okulary robią naprawdę duże wrażenie. Znakami charakterystycznymi są oczywiście wystające rogi, które znajdują się w górnej części oprawki.

Niesamowite szkła gradalne


Renomowani producenci coraz częściej stawiają nie tylko na pełne soczewki i uniwersalne lustrzanki, ale również na okulary przeciwsłoneczne, w których to szkła są gradalne. Cieniowane okulary prezentują się naprawdę bardzo okazale, dlatego też nie można przejść obok nich obojętnie. Większość modeli w dolnej części jest jasna, a nawet całkowicie przezroczysta. Jeżeli chodzi o górną część to jest ona kolorowa i w charakterystyczny sposób przyciemniona. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu można ograniczyć promienie słoneczne, które padają tylko z góry. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą uzyskać obraz najbardziej zbliżony do naturalnego. Nowoczesne okulary gradalne bardzo często wybierane są przez kierowców, którzy chcą znacząco zwiększyć bezpieczeństwo na drodze. Nowoczesne okulary przeciwsłoneczne Marc Jacobs muszą być oczywiście funkcjonalne, dlatego też trzeba zwrócić uwagę na jakość filtrów UV. Ciekawym dodatkiem jest polaryzacja, dzięki której pole widzenia zdecydowanie lepiej się rozchodzi.